Робота за кордоном

Шукаєте вакансії за кордоном? Ми допоможемо Вам, якщо Ви:Агенство з працевлаштування за кордоном Eurojob фото

Агенство працевлаштування за кордоном Eurojob

Українці та громадяни багатьох країн СНД все частіше і охочіше відкривають для себе європейські країни, бо причиною тому не тільки туризм, а й робота за кордоном. Змінити рівень життя, забезпечити достатком сім’ю, підвищити власну кваліфікацію та професійні навички в гідних умовах, відкрити нові горизонти, отримати ВНЖ і ПМЖ – працевлаштування в країнах Європи відкриває набагато більше можливостей, ніж тільки хороший заробіток.Свіжі вакансії за кордоном Eurojob фото

Агентство Eurojob – це команда, яка допомагає компаніям знайти компетентний персонал, а претендентам – бажані умови праці за кордоном.

Ми розуміємо, що працевлаштування за кордоном – це вихід із зони комфорту, тому намагаємося зробити його максимально простим та зрозумілим:

• Моніторимо ринок праці та підбираємо вакансії c легальним оформленням,
• Володіємо тільки актуальною інформацією і пропонуємо свіжі вакансії за кордоном,
• Допомагаємо підготувати всі необхідні документи,
• Працюємо без передплати та надаємо гарантію офіційного працевлаштування.

Наша діяльність не обмежується пошуком вакансій, ми ведемо клієнта від його звернення до нас та до успішного працевлаштування на нову роботу за кордоном.

Робота за кордоном, яка виправдовує очікування

За даними дослідження «Україна: барометр щастя 2019» тільки 44% населення задоволені своєю нинішньою роботою. Майже половину опитаних не влаштовує рівень доходу.
Пошук роботи за кордоном для багатьох виявляється єдиним раціональним рішенням. А зростаюча кількість позитивних прикладів працевлаштування за кордоном серед знайомих та друзів тільки підтверджує, що пора робити крок назустріч добрим змінам. До таких змін готові вже 12% українців (за результатами дослідження від R $ B Group). За усередненими даними близько 10% наших співвітчизників вже знайшли роботу за кордоном.

Європейський ринок праці досить широкий, отже агентства з працевлаштування за кордоном здатні задовольнити вимоги кожного:

• Для 47% претендентів, які не визначилися зі сферою діяльності, є маса пропозицій роботи за кордоном від різноробочих до продавців та касирів.
• Для 24% бажаючих виїхати, яких влаштує будь-який варіант, ми готові запропонувати вакансії за кордоном в залежності від вимог до сезонності, відповідному досвіду або його відсутності, роботу за кордоном без знання мови або з базовим рівнем.
• Для 9% претендентів, яким важливо знайти за кордоном посаду за своєю спеціальністю, відкриті вакансії від провідних зарубіжних компаній, які створюють всі умови для вдосконалення професіоналізму та саморозвитку.

Трудова дискримінація досі актуальна для країн СНД, тому відмову в працевлаштуванні можна отримати тільки через невідповідність вимогам роботодавця до статі або віку. Знайти роботу для жінок за кордоном старшого віку також реально, як для студентів, молодих чоловіків та інших затребуваних категорій населення.

Куди поїхати на роботу в Європі?

Пріоритетними напрямками для українців залишаються Польща, Чехія, Італія (опитування від GfK Ukraine). Різноробочі в Європі можуть заробляти від 500 євро в місяць «чистими». Середня оплата праці кваліфікованого персоналу становить 1000 євро. Працюючи офіціантом за кордоном, можна підвищити офіційну ставку майже в 2 рази за рахунок чайових.

Крім гідного заробітку є й інші переваги роботи за кордоном:робота за кордоном без знання мови фото

• Найчастіше європейські компанії пропонують роботу за кордоном з проживанням.
• Отримання трудових карт, Видів на проживання і т.п. – хороший шанс зробити себе і свою сім’ю громадянами Європейського Союзу
• Завдяки наявності лоукостерів можна організувати недорогий переліт.
• Зарубіжні компанії педантично ставляться до дотримання робочих графіків, виключаючи переробки.
• Влаштовуючись на роботу в Польщу, Словаччину або Чехію можна швидко подолати мовний бар’єр та уникнути труднощів перекладу.
• Роботу та проживання в Італії, Іспанії, ОАЕ варто вибрати з-за м’якого клімату.
• У Чехії та Словаччині завжди не тільки великий вибір роботи – в Словаччині приголомшлива природа та екологія, а в Чехії завжди буде цікаво – є чим зайнятися у вихідні дні: країна наповнена пам’ятками та унікальними місцями.

Користується попитом працевлаштування громадян за кордоном в таких країнах, як Німеччина, Литва, Естонія, Іспанія, Португалія та Хорватія. Готелі, ресторани, кафе, заводи та склади цих країн постійно потребують нового персоналу.

Робота за кордоном і вакансії: з чого почати?

Для того щоб вибрати оптимальний варіант працевлаштування за кордоном, почніть з складання резюме та визначення своїх вимог. Навіть якщо ви хочете влаштуватися на роботу всією сім’єю, будівельною бригадою або трудовим колективом, ми допоможемо це організувати. Вкажіть свій досвід, освіту, навички та додаткову інформацію в формі резюме на нашому сайті, і ми запропонуємо найбільш підходящу роботу за кордоном.

Ще простіше – Ви можете ознайомитися з усіма свіжими вакансіями за кордоном, вибрати відповідну і залишити просту заявку. Після цього – будьте на зв’язку: ми разом уточнимо всі деталі та визначимо дату виїзду на бажану роботу.

Якщо у вас немає візи, ви не можете вибрати країну, клімат, посаду, напрям діяльності, вас турбують інші питання щодо роботи за кордоном – вкажіть ваше запитання в коментарі заявки і ми обов’язково допоможемо Вам.

Агентство з працевлаштування за кордоном Eurojob надасть детальну консультацію, допоможе відкрити нові перспективи та з вигодою застосувати свою працю.Робота в ЄС Eurojob фото