Eurojob отримала премію “Компанія Року”

Премия Компания Года Eurojob

Відзнака «Компанія року 2020» – ще одна причина довірити пошук роботи за кордоном Eurojob

Компанія ТОВ «Рітейлс Груп» (ТМ Eurojob) увійшла до реєстру найкращих підприємств України, отримавши відзнаку «Компанія року 2020» за вагомий внесок у розвиток економіки регіону. Для нас ця нагорода є підтвердженням наших досягнень, компетентності та росту від амбіційного рекрутингового агентства до стабільної компанії, що є лідером галузі.

Як українське агентство по трудоустрою за кордоном отримало нагороду «Компанія року»

Допомагаючи європейським компаніям знайти персонал з України та СНД, а здобувачам – легальну роботу за кордоном, ми завжди пам’ятаємо про цілі клієнтів та про власну репутацію. Саме тому ми співпрацюємо з надійними роботодавцями та супроводжуємо кандидатів на всіх етапах пошуку роботи за кордоном та працевлаштування.

Як результат – позитивні відгуки та рекомендації наших клієнтів. Проте тепер окрім відмінної репутації серед клієнтів ми маємо високу відзнаку експертів.

Шлях до отримання нагороди «Компанія року» виглядає так:

  • Спочатку Всеукраїнський галузево-аналітичний центр обирає підприємства, що претендують на звання кращих.
  • Проводиться об’єктивна оцінка обраних компаній по п’яти параметрам роботи: стабільність, рентабельність, прибутковість, ефективність роботи капіталу та ліквідність.
  • По кожному з параметрів виставляються бали, що підсумовуються.
  • Учасник, що набрав максимум балів, перед отриманням нагороди, проходить додаткову перевірку.

Такий багаторівневий метод оцінювання допомагає отримати максимально об’єктивні та неупереджені результати. Отже, працюючи с українським агентством по працевлаштуванню за кордоном, що має відзнаку «Компанія року», можна бути впевненим у надійності та результативності співпраці.

Пріоритети співпраці з рекрутинговим агентством Eurojob

Ми працюємо офіційно та завжди дотримуємося ділової етики. Обираючи українське агентство з працевлаштування Eurojob, наші закордонні клієнти отримують надійного бізнес-партнера, якісні послуги рекрутингу, швидкий пошук фахівців з України та СНД.

Клієнти, що звертаються до нас за пошуком роботи в Європі, отримують всебічну підтримку від консультацій до офіційного оформлення. Ми пропонуємо роботу за кордоном від роботодавців, що надають офіційне оформлення та мають бездоганну репутацію.

Обирайте Eurojob – компанію с підтвердженою надійністю.

ТУТ ви можете подивитися прес-реліз про нашу Відзнаку на сайті Всеукраїнського галузево-аналітичного центру.