Робота в Словаччині

Біометрія, Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Робота без знання мови, З проживанням
Словаччина

Завод лиття алюмінієвих виробів Ability s.r.o. запрошує на високооплачувану стабільну роботу. Цілком офіційне пра...

Читати далі

Віза, Біометрія, Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, З проживанням
Словаччина

Роботодавець – ECO-BAGS, s.r.o. спеціалізується на виробництві паперових пакетів переважно харчового призначен...

Читати далі

Віза, Біометрія, Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Робота без знання мови, З проживанням
Словаччина

Запрошуємо на посаду Оператор виробництва цеху пластикових виробів у м. Прешов, Словаччина Прямий трудовий д...

Читати далі

Віза, Біометрія, Робота без знання мови, З проживанням
Словаччина

Запрошуємо на вакансії операторів виробництва цеху лиття у м. Поважська Бистриця, Словаччина MEDEKO Cast s.r.o. — сл...

Читати далі

Віза, Біометрія, Для громадян СНД, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Робота без знання мови, З проживанням
Словаччина

Трнавський автовиробник Stellantis Словаччина (PSA Словаччина, s.r.o.) запрошує на роботу! Завод є лідером у виробницт...

Читати далі

Віза, Біометрія, Для громадян СНД, Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Молдованам, Робота без знання мови, З проживанням
Словаччина

Завод з виготовлення внутрішнього оздоблення салонів авто преміум марок Mercedes, BMW, Opel та ін. розташований у Námes...

Читати далі

Віза, Біометрія, Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Робота без знання мови
Словаччина

Пекарня розташована у Кошиці запрошує жінок, чоловіків, сімейних пар на смачну роботу. Розташування: Кошице (K...

Читати далі

Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Робота без знання мови
Словаччина

Високотехнологічний, екологічний завод в Словаччині запрошує чоловіків та жінок на посаду Оператор виробни...

Читати далі

Віза, Біометрія, Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Робота без знання мови, З проживанням
Словаччина

Прямий роботодавець Словаччини запрошує на вакансію водія автобуса по Братиславській та Трнавській області...

Читати далі

Біометрія, Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Робота без знання мови, З проживанням
Словаччина

Volkswagen запрошує на вакансію Оператор виробництва на автомобільний завод в Братиславі досвіду роботи не потрі...

Читати далі

Для громадян СНД, Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Робота без знання мови, З проживанням
Словаччина

Місто: Nitra Міжнародна компанія Synkreon – логістичний партнер заводу Jaguar Land-Rover запрошує на роботу чоловіків, жін...

Читати далі

Біометрія, Для Жінок, Для чоловіків, для Українців, Робота без знання мови, З проживанням
Відрядження, вахти в ЄС, Словаччина

Основні міста роботи: Zilina, Banska Bystrica. Передбачені відрядження по Словаччині. Тип трудової угоди: Повністю офіц...

Читати далі

Віза, Біометрія, Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Робота без знання мови, З проживанням
Словаччина

Всесвітньо відомий виробник електроніки для електромобілів запрошує жінок, чоловіків та сімейні пари на дов...

Читати далі

Віза, Біометрія, Для громадян СНД, для Українців, Молдованам, Робота без знання мови, З проживанням
Словаччина

Запрошуються кандидати на завод Adient (Kysucká 537/3, 010 01 Žilina). Чисте, екологічне виробництво. Опалення та кондиціюва...

Читати далі

Для громадян СНД, Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Робота без знання мови, З проживанням
Словаччина

Місто: Nitra Міжнародна компанія Synkreon – логістичний партнер заводу Jaguar Land-Rover запрошує на роботу чоловіків, жін...

Читати далі


Робота в Словаччині картинка

Робота в Словаччині: як налаштуватися на переїзд і до чого потрібно бути готовим?

Словаччина – невелика держава, яка знаходиться на двох гірських масивах Низький Татр і Високий Татр в самому серці Європи. Це країна старовинних замків, незвичайної природи і дивовижних людей. Після отримання незалежності вона почала активно розвиватися, що призвело до зростання ВВП.

Сучасна Словаччина вабить українців, які хочуть спробувати реалізувати себе за кордоном, стабільними зарплатами і можливістю переїхати до Євросоюзу на постійне місце проживання. Ще одна причина, чому сюди не страшно їхати на заробітки – словенська мова. Він співзвучний українській мові, трохи схожий на білоруську.

За даними інтернет-порталу Knoema по ВВП Словаччина обходить Польщу й Угорщину, поступаючись тільки Чехії, Словенії та Естонії.

Трохи про менталітет словаків

Збираючись в іншу країну жити або працювати, потрібно трохи дізнатися деякі особливості місцевого населення. Це допоможе уникнути незручних ситуацій та швидше адаптуватися. Менталітет словаків багато в чому перегукується з життєвими засадами українців, але є деякі моменти, які йдуть врозріз з нашими звичними поняттями. Ось деякі характерні риси:

 1. Словаччина і робота – поняття, які можна вважати взаємовиключними. Місцеві не люблять працювати, практично ніколи не залишаються понаднормово навіть за подвійну оплату. При цьому вони абсолютно не бояться втратити роботу.
 2. Юридичні організації, банки, сфера охорони здоров’я надають послуги оперативно, належним чином. У звичайному житті словаки повільні. Іноді, щоб дочекатися сантехніка чи електрика, доводиться терпіти незручності тижнями.
 3. Словаки рано прокидаються – близько 5-6 ранку. До 6-7 ранку вже багато на роботі, яка закінчується до 14: 00-15: 00 годинах. Близько 19:00 відбій. О 21:00 не сплять в Словаччині зазвичай іноземці.
 4. Словаки економлять на всьому: на одязі, опаленні, харчуванні.
 5. Підприємництво в Словаччині не користується великим успіхом. Місцеві не надто амбіційні, більше зосереджені на сімейних цінностях.
 6. Після роботи словаки не сидять вдома за переглядом телепередач, і не Серфлять в інтернеті. Вони вважають за краще прогулянки з сім’єю на повітрі, люблять посидіти в кафе.
 7. У Словаччині високо цінуються моральні принципи. Обман з боку роботодавців в цій країні явище досить рідкісне.

Хто може знайти роботу в Словаччині?

Займатися пошуками цікавих вакансій можна самостійно, вивчаючи пропозиції на різних сайтах з працевлаштування. Однак знайти роботу в Словаччині без посередників можна тільки в тому випадку, якщо ви володієте словацькою та англійською. Шанси отримати посаду набагато вище, якщо ви володієте ще й німецькою.

Для тих, хто не знає словацького, відмінний варіант – скористатися послугами спеціалізованих агентств, таких як, наприклад, компанія Eurojob. Вам допоможуть з оформленням документів і рішенням інших організаційних питань.

Іноземці можуть отримати робоче місце можна тільки в тому випадку, якщо на нього не претендує людина зі словацьким громадянством.

В цілому, знайти роботу в Словаччині непросто. Тут найнижчий рівень безробіття – за даними інтернет-порталу Take-Profit не більше 8%. Другий момент, який може стати перепоною – строгі правила для в’їзду в європейську країну. Але при цьому попит на некваліфікованих працівників є. Безкоштовні вакансії роботи в Словаччині можна подивитися на нашому сайті.

Найчастіше потрібні:

 • працівники в сферу громадського харчування;
 • підсобні на будівництво;
 • садівники;
 • різноробочі;
 • пакувальники на склади одягу, фармацевтичної продукції;
 • няні;
 • гувернантки;
 • офіціанти;
 • покоївки;
 • прибиральниці;
 • водії.

Некваліфіковані співробітники можуть знайти роботу в Словаччині на фермі. Потрібно займатися покосом трави, випасом та годуванням тварин. В м. Пухов є овеча ферма і сирний завод, де постійно недобір співробітників для догляду за тваринами. В інших регіонах потрібні складальники врожаю, співробітники на польові та тепличні роботи, працівники в розплідники на висадку дерев.

Андрій Ж. зі Львова розповідає, що влаштувався на сезонну роботу. Займався збором ягід. За кожне відро платили 3 євро. Роботодавець взяв на себе витрати за житло та харчування. Оплачували за кожен робочий день.

Робота в Словаччині для українців: вакансії по регіонах

Найбільш високі заробітні плати в Братиславі. Тут знаходиться найбільший завод Volkswagen Slovakia по виробництву автомобілів. У столиці затребувані висококваліфіковані співробітники з вільним володінням англійською та німецькою.

Серед вакансій можна знайти посади фінансистів, бухгалтерів, потрібні програмісти. Оплата в середньому на рівні 2000 €.

При цьому потрібно бути готовими до того, що жіноча праця в Словаччині часто оцінюється на ¼ нижче, ніж чоловічий.

У Нітрянском, Трнавському і Жилінском краї потрібні працівники на машинобудівний конвеєр, інженери. На півдні країни, де розвинене виноробство, можна влаштуватися виноробом-технологом, різноробочим. Лікарі потрібні в м. Брезно. У всіх містах можна влаштуватися менеджером вищої ланки. На будівництві некваліфіковані співробітники заробляють 700-900 €. Праця санітарки, медсестри (без кваліфікаційних документів ЕС), няні, доглядальниці оцінюється в районі 550-850 €.

Гірськолижні курорти на східних Татрах потребують тренерів-інструкторів, помічників кухаря, офіціантів. Є робота в Словаччині для сімейних пар. Сюди часто їдуть сім’ями, влаштовуючись доглядачами гостьових будиночків в курортних містах.

Юридична сторона: що потрібно для легального працевлаштування?

Взаємини між найманими працівниками і компаніями, які надають роботу, регламентуються внутрішніми словацькими та законами ЄС. Першочергове право на отримання посади мають місцеві жителі і громадяни Євросоюзу.

Для того щоб отримувати зарплату 1000-2500 €, потрібно:

 • бути кваліфікованим фахівцем;
 • укласти офіційний договір з роботодавцем;
 • отримати ВНЖ.

Також будьте готові перед влаштуванням на роботу заповнити резюме, в якому потрібно вказати свою освіту, кваліфікацію, рівень володіння словацькою та іншими мовами.

Бійтеся обіцянок «золотих гір» від сумнівних інстанцій, які пропонують нелегальну роботу. В цьому випадку ви не будете ніяк захищені юридично. У разі будь-яких позаштатних ситуацій довести, що ви працювали на підприємстві, не вдасться. У гіршому випадку, якщо про незареєстровану зайнятість дізнаються відповідні служби, вас можуть примусово депортувати зі Словаччини під забороною в’їзду на тривалий термін.

Які документи потрібні для роботи в Словаччині?

Українським громадянам для перетину словацького кордону досить біометричного паспорта. Якщо ж мета поїздки – робота, етапи працевлаштування наступні:

 1. Пошук відповідного місця роботи.
 2. Узгодження офіційного договору з роботодавцем.
 3. Збір та подача пакету документів в Іноземну Поліцію в Словаччині
 4. Отримання робочої карти (ВНЖ).

Робота в Словаччині з ВНЖ відкриває широкі перспективи. Через 5 років безперервного перебування в країні (не менше 183 днів у році) можна розраховувати на отримання постійного виду на проживання. Через 5 років з ПВН можна отримати громадянство Словаччини.

Іван П. на одному з форумів для шукачів залишив відгук про роботу в Словаччині по біометричного паспорту. Він каже, що приїхав влаштуватися на завод в Трнаву різноробочим. Робочу візу оформили на місці. Виявилося, що працівників катастрофічно не вистачає, тому раді всім. Обіцяють платити від 750 € чистими з безкоштовним житлом.

Щоб уникнути неприємностей, вирушаючи з чужу країну, довіртеся фахівцям, які знаю всі тонкощі працевлаштування в Словаччині. Звертаючись за допомогою в компанію Eurojob, ви можете розраховувати на професійну консультацію і всебічну підтримку.