Про нас

“The secret of getting ahead is getting started…”
Mark TwainКопії наших правових документів можна побачити тут: Документи легалізації Eurojob


EUROJOB – інноваційна компанія, що стрімко розвивається яка має амбітну мету стати провідною компанією-оператором на міжнародному ринку праці.
З початку заснування компанії в основі її діяльності було закладено високі технології, розвиток ефективних методів в області кадрових рішень та бездоганна репутація серед наших клієнтів.

Кілька років ми накопичували унікальний досвід, надаючи правові, посередницькі та консультаційні послуги в сфері рекрутингу за кордон, сприяючи постачання різноманітної робочої сили практично в усі куточки світу.
Завдяки цьому досвіду ми зросли у всіх напрямках, в результаті чого було прийнято стратегічне рішення зосередитися на хедхантингу, міжнародному рекрутингу та рішеннях в сфері трудових ресурсів, консалтингу та інших послугах в сфері трудових ресурсів та трудової міграції.
Таке рішення прийнято також у зв’язку з тим, що у нас відкрилися нові унікальні можливості розширити нашу діяльність. Сьогодні ми маємо інноваційні інструменти та ресурси для пошуку та вербування фахівців з будь-якого регіону України та ближнього зарубіжжя.

Ми зацікавлені у плідній співпраці на довгострокових, взаємовигідних умовах з нашими клієнтами. У нас є ексклюзивні можливості надати роботодавцям професіоналів всіх напрямків будь-якого рівня кваліфікації з будь-якої частини України.
А розроблені нами Кадрові Рішення допоможуть оптимізувати багато процесів не тільки в галузі управління персоналом, а також в інших сферах діяльності компаній-замовників.

Ми дбаємо про наших кандидатів, безкоштовно допомагаючи їм знайти найкращі пропозиції роботи, супроводжуючи на всіх етапах працевлаштування.

Ми знаємо, що найкраща реклама для нас – бездоганна репутація Eurojob.

Запрошуємо Вас до співпраці. Почніть саме зараз і досягайте більшого разом з нами!


Ліцензія Міністерства Соціальної політики України №977 : https://www.msp.gov.ua/documents/3929.html