Робота в Угорщині

Біометрія, Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Робота без знання мови, З проживанням
Угорщина

Місце роботи: Ferro Press Hungary Kft, Jászberény, Laktanya utca 4 Оформлення ВНЖ Угорщини на два роки, медичне страхування за рахун...

Читати далі

Біометрія, Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Робота без знання мови, З проживанням
Угорщина

Місце роботи: Taewoong Precision Hungary Kft, Pákozd, Ipartelep 1 Оформлення ВНЖ Угорщини на два роки, медичне страхування за рахуно...

Читати далі

Біометрія, Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Робота без знання мови, З проживанням
Угорщина

Місце роботи: Sangsin Hungary Kft, Jászberény, Felsőmező út 4 Оформлення ВНЖ Угорщини на два роки, медичне страхування за рахуно...

Читати далі

Біометрія, Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Робота без знання мови, З проживанням
Угорщина

Місце роботи: Kedali Hungary Kft, Gödöllő, Haraszti u З Оформлення ВНЖ Угорщини на два роки, медичне страхування за рахунок ко...

Читати далі

Біометрія, Для Жінок, Для чоловіків, Для Пар, для Українців, Робота без знання мови, З проживанням
Угорщина

Місце роботи: Flex м. Sárvár, Угорщина Оформлення ВНЖ Угорщини на два роки, медичне страхування за рахунок компані...

Читати далі

Віза, Біометрія, для білорусів, Для громадян СНД, Для Жінок, Для чоловіків, для росіян, для Українців, Молдованам, Робота без знання мови, З проживанням
Угорщина

Країна: Угорщина Зарплата: від € 1200 нетто (середньому 1200 на руки, досвідчені, швидкі заробляють 1500 і вище) Опис...

Читати далі

Віза, Біометрія, для білорусів, Для громадян СНД, Для Жінок, Для чоловіків, для росіян, для Українців, Молдованам, Робота без знання мови, З проживанням
Угорщина

Країна: Угорщина Зарплата: від € 1100-1500 + премії до 30% Опис: Зварювальні роботи MIG-MAG 135. 8-12 годин зміна. Спецодяг н...

Читати далі

Вакансії в Угорщині – що вибрати і як влаштуватися

Угорщина – одна з країн, яка межує з Україною на заході. У одних вона асоціюється з мінеральними джерелами Будапешта, у інших – з бюджетними авіалініями. В українців попитом користується не тільки відпочинок, а й робота в Угорщині. Адже ця країна пропонує досить привабливі умови працевлаштування та проживання. Оцінили її можливості вже десятки тисяч українців, ставши самими затребуваними трудовими мігрантами. Саме з України Угорщина отримує близько 60% заявок на працевлаштування.

Що потрібно знати про Угорщину, перш ніж їхати на роботу

Країна є членом Європейського союзу і єдиного ринку ЄС. Це накладає певні вимоги до рівня життя та інфраструктури. Перевага Угорщини перед іншими країнами Європи – тут майже такий же рівень комфорту, але більш низькі ціни і доступніше житло.

Тут діє місцева валюта – угорський форинт. 1 гривня прирівнюється приблизно до 11 форинтів. Але багато українців для того, щоб спростити розуміння місцевих цін, ділять їх на 10.

На сьогоднішній день Угорщина має привабливу економічну ситуацію. Річне зростання заробітної плати становить 10,6%, а інфляція всього 3,1% продовольча інфляція становить 2,8%. Для порівняння показники інфляції в Україні: 7,5% річна, 8,5% продовольча.

Найчастіше Угорщину розглядають в якості старту подальшого підкорення Європи.

Яка іноземна мова потрібна для роботи в Угорщині?

Перед тим як шукати роботу в Угорщині, варто трохи підучити угорську мову. По-перше, місцеві жителі погано знають іноземні мови. Англійською тут говорить всього 16% населення, на німецькій 11%, а російською – менше 2%. По-друге, угорці досить патріотичні та цінують шанобливе ставлення до своєї культури і традицій.

Для влаштування на роботу в Будапешті знання англійської та німецької стануть перевагою. У столиці розташовані міжнародні компанії, які готові оцінити ваші навички і цілеспрямованість. Великим плюсом буде досвід роботи на аналогічній посаді від 2 років та позитивні характеристики від попереднього роботодавця.

Робота в Угорщині для українців

Останнім часом угорські компанії стали активно брати на роботу вихідців з країн СНД. Головна причина цього, як у багатьох європейських країнах – більш низька оплата праці, ніж місцевим фахівцям. Деякі великі фабрики навіть повністю переходять від місцевих трудових ресурсів на іноземні. При цьому угорці дуже скрупульозні та цінують високу якість виконаної роботи. Найлегше влаштуватися на роботу в Угорщині українцям, які мають підтверджену спеціальність, досвід роботи та відповідні навички.

Найбільше цінуються:

  • Фахівці в галузі сільського господарства.
  • Люди, які мають будівельні або технічні спеціальності.
  • IT-фахівці.
  • Менеджери.
  • Інженери.

Найбільш розвинені сьогодні сфери промисловості в країні:

  • Хімічна.
  • Фармацевтична.
  • Автомобільна.
  • Збірка електроніки.

В Угорщині розташовані виробничі потужності таких автомобільних брендів, як «Suzuki», «Audi», «Mercedes-Benz», а також заводи з виробництва компонентів для авто «Raba» (місцеве підприємство) і «Knorr-Bremse» (головний офіс в Німеччині ). У зв’язку з цим нескладно знайти роботу в Угорщині на автозаводі або на супутньому підприємстві.

Те ж стосується й вакансій на заводах по збірці побутової, комп’ютерної та іншої електроніки. Тут випускають техніку практично всіх найбільших світових брендів і в цій галузі з задоволенням наймають українців, які відмінно себе зарекомендували в останні кілька років.

Варто сказати, що за відгуками про роботу в Угорщині, адаптація українців та інших мігрантів з СНД тут проходить досить швидко. У цій країні досить високий рівень безпеки, кухня близька до слов’янської та якісна вода, яку можна пити з крана.

Переваги роботи в Будапешті

Пошук роботи в столиці Угорщини може зайняти більше часу, але і переваг це місто принесе більше. За даними порталу bestcities, Будапешт посідає 38-е місце за рівнем життя, що важливо, якщо ви цінуєте комфорт або плануєте приїхати сюди з сім’єю. Тут є досить широка діаспора вихідців з країн СНД, які організовують зустрічі, поводять різні розважальні заходи. Тут простіше обзавестися приємними знайомствами, знайти фахівців, які говорять на вашій мові. До того ж тут велика кількість пам’яток і просто гарних місць.

Які зарплати чекають в Угорщині

Рівень зарплати залежить від спеціальності та виду зайнятості. Так, будівельники інженери можуть знайти роботу з оплатою від 900-1100 євро на місяць. Можна влаштуватися зварювальником або монтажником ліфтів з окладом від 1200 євро і надаються компанією житлом. Продавці отримують також близько 1000 євро і вище (але потрібно знання угорської мови). IT-фахівці можуть розраховувати на зарплату від 1800-2000 євро. Актуальна для Угорщини і сезонна робота з оплатою 22-50 євро/день.

Оплата за некваліфіковану працю без знання мови стартує від 550 євро за 8ми годинний робочий день, але, при цьому іноземні працівники отримують безкоштовне комфортне житло, де сімейні пари можуть проживати окремо, і повноцінне безкоштовне харчування.

Крім зарплати угорські роботодавці часто пропонують співробітникам, в тому числі іноземним, такі бонуси:
• комплексні обіди за рахунок підприємства,
• безкоштовний проїзд до місця роботи,
• часткова або повна компенсація транспортних витрат на приїзд до Угорщини,
• комфортне житло,
• дотації на дітей,
• спеціальні сертифікати на покупку продуктів в супермаркетах.

Як знайти роботу в Угорщині?

Найпростіший спосіб почати пошук роботи в Угорщині з безкоштовних вакансій на нашому сайті. У відповідь на цікаву пропозицію ви можете подати заявку. Також ви можете заповнити на нашому сайті онлайн-резюме, і ми підберемо для вас підходящі варіанти. Після вибору роботодавця знадобиться ваш закордонний паспорт та документи про освіту. Коли ваша кандидатура буде затверджена роботодавцем, ми допоможемо в оформленні робочого контракту.
Чи ви готові до працевлаштування в Угорщині? Залиште заявку або зв’яжіться з нашими менеджерами. Також ви можете підписатися на розсилку вакансій в будь-якому зручному для вас мессенджері.