РОБОТОДАВЦЯМ

Ми раді запропонувати Вам зручний сервіс Кадрових Рішень БЕЗ ПЕРЕДПЛАТ. Ви отримаєте якісну та швидку послугу з оплатою по факту.
Також ми пропонуємо не маючий аналогів інструмент ЗАХИСТУ ВІД РИЗИКІВ для іноземних роботодавців. Навіть якщо, раптом, Вашому кандидату відмовлять у візі або з інших причин він не зможе прибути на місце роботи, ваші витрати на підготовку дозвільних документів і т.п. будуть компенсовані. Однак, співпрацюючи з нами, Ви переконаєтеся що ймовірність таких випадків буде прямувати до нуля, так як ми проводимо цілеспрямовану ретельну роботу з кандидатами на всіх етапах рекрутингу. Крім цього, нами надається гарантійний термін на кожного найнятого працівника.
Ви можете бути спокійні, користуючись нашим сервісом Кадрових Рішень.

Ми маємо ексклюзивні можливості для залучення фахівців з України та ближнього зарубіжжя, і ми можемо повністю задовольнити потреби іноземних компаній-роботодавців у будь-яких професіоналах.
Наш унікальний, інноваційний підхід до ринку праці – це ексклюзивний доступ та спеціальна поетапна обробка великих баз даних, а також – збір та обробка спеціалізованої інформації у власні бази даних. Все це, в сукупності з прогресивними методиками хедхантингу та рекрутингу робить наш підхід до ринку праці виключно результативним.
Ми можемо пишатися своїми інноваційними інструментами та підходом в хедхантингу. У нас є повне розуміння, де знайти фахівця і як його залучити.
Ми змогли створити і вдосконалити такі методи хедхантингу, що дозволяють ефективно створювати попит серед потенційних претендентів та швидко набирати їх для нової роботи.
Ми дійсно зможемо знайти та завербувати для Вас будь-яких фахівців, які повністю відповідають Вашим очікуванням.

Сказане також відноситься й до вербування некваліфікованої робочої сили – наша ексклюзивна система відбору та рекрутингу надасть Вам ретельно підібраний та вмотивований персонал.

Співпрацюючи з нами, Ви можете отримати якісних співробітників та істотно заощадити на оплаті їх праці.
Будьте впевнені – ми можемо задовольнити практично всі Ваші потреби в будь-якому штаті, і ми зможемо довести це на ділі.


Отже, EUROJOB пропонує Вам наступні КАДРОВІ РІШЕННЯ:

  • Хедхантинг, Рекрутинг – пошук та відбір кандидатів за наданим Вами замовленням. Крім цього, ми надаємо гарантії на прийнятих на роботу кандидатів.
  • Лізинг персоналу (тимчасове працевлаштування) – дозволяє делегувати більшість бухгалтерських, податкових та інших зобов’язань агентству. Переваги: ​​Скорочення витрат відділу кадрів. Ретельно відібраний персонал, швидка безкоштовна заміна звільнених. Проста система розрахунків, яка базується на узгодженій ставці та кількості відпрацьованих годин (одна рахунок-фактура).
  • Аутсорсинг (обслуговування на месті) – головним чином для компаній, маючих високу плинність кадрів, яка призводить до високих часових та фінансових витрат (наприклад, в логістиці та виробництві). Всі процеси найму та управління персоналом оптимізуються агентством, що призводить також до оптимізації витрат вашого підприємства.
  • Try & Hire (випробуй та найми) – послуга поєднує в собі переваги рекрутингу та лізингу персоналу. Відібрані нами кандидати починають роботу у вашій компанії на підставі договору лізингу персоналу. Таким чином це дозволяє вам вільно встановлювати тривалість випробувального терміну, протягом якого ви зможете визначити кваліфікацію працівника або підготувати нового співробітника.

Стисле резюме переваг від співпраці з нами:

• Виняткові можливості надання професіоналів всіх професій будь-якого рівня кваліфікації з будь-якої частини України.
• Можливість отримати висококваліфікований персонал зі значною економією бюджету заробітної плати.
• Можливість випробувати співробітника перед постійною роботою
• Скорочення функцій і витрат відділу кадрів, оптимізація податкових, бухгалтерських та інших процесів та витрат.
• Передача видатків, відповідальності та ризиків, пов’язаних з наймом нових співробітників, звільненнями, відпустками і так далі.
• Передача обов’язків, що випливають з трудового законодавства, в тому числі: ведення особових справ, договорів, контроль в області вимог безпеки та медичних вимог, сертифікації, розрахунків та організації всіх необхідних внесків, податків, виплат заробітних плат і т.д.
• Простота та уніфікація розрахунків.
• Можливість легко підганяти кількість співробітників до поточних потреб компанії (ринкові, сезонні та інші коливання)
• Відсутність ризиків для роботодавців, відсутність передплат, гарантії, інструменти компенсації можливих втрат.


Ми прагнемо оптимізувати всі наші послуги так, щоб Ви отримали найбільшу вигоду і зручність з найменшими витратами. Ми готові розглядати будь-які інші варіанти співпраці, прийнятні для Вашої компанії.

Для початку обговорення співпраці, пропонуємо Вам заповнити і відправити запит: